• Na splátky pořídíte cokoliv už od 1 000 Kč.
  • Předem neplatíte ani korunu.
  • Vše vyřešíte pohodlně online z domu.
  • Smlouvu podepíšete elektronicky.

Poskytovatelem splátek je společnost Home Credit a.s. Naše společnost (prodejce) je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.

Home Credit a.s. poskytuje revolvingové úvěry až po řádném posouzení splnění všech potřebných podmínek každého žadatele.

Žadatelem musí být fyzická osoba starší 18 let, která má zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů. Doklad o příjmu obvykle nepotřebujete v případě, že žádáte o úvěr v průměrné výši. Zboží vám bude odesláno ve chvíli, kdy bude úvěr schválen a splátková společnost Home Credit bude mít od vás všechny potřebné podepsané smlouvy s doklady. Odstoupení od úvěrové smlouvy při nákupu na splátky je možné do 14 dní od jejího podpisu, a pokud do měsíce od jejího podpisu vrátíte půjčené peníze, nebude vám Home Credit dokonce účtovat žádné úroky.  Pro provedením předčasného splacení úvěru nebo mimořádné platby splátek předem kontaktujte klientskou linku společnosti Home Credit na čísle 542 100 100.

Příklad splácení společnosti Home Credit a. s. pro nákup na splátky s 0% úrokem:

Při výši čerpání z revolvingového úvěru 2 000 Kč, výši splátky 200 Kč a době trvání splátkového programu 10 měsíců do 20. dne v měsíci, v němž je splatná poslední splátka, je roční úroková sazba 0,00%, RPSN 0,00%, celková částka splatná spotřebitelem 2 000 Kč. Příklad je vypočten za předpokladu, že čerpání se uskuteční 1.10.2021, úhrada první splátky je 20.11.2021 a datum splatnosti poslední splátky je 20.8.2022.

V některých případech může dojít z důvodu zaokrouhlování splátek na celé Kč k nepatrným rozdílům ve výši poslední splátky. Konkrétní výše poslední splátky bude uvedena v měsíčním výpise. Hodnoty se vztahují pouze k čerpání úvěru rozloženému do splátkového programu a nezohledňují další případné transakce a poplatky splácené standardním způsobem dle podmínek Vaší úvěrové smlouvy. Nabídka platí za splnění podmínek Home Credit a. s. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí splátkového programu.

Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr:

Výše úvěru 30 000 Kč, roční úroková sazba 26,28 %, RPSN 33,23 %, celkem zaplatíte 34 740 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 3 196 Kč, 3 141 Kč, 3 087 Kč, 3 032 Kč, 2 977 Kč, 2 922 Kč, 2 868 Kč, 2 813 Kč, 2 758 Kč, 2 703 Kč, 2 649 Kč, 2 594 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny.

Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzuje Home Credit a. s. individuálně, může se od prezentované lišit, a maximální výše RPSN nepřesáhne 36,84 %.

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení