- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stůl 120x60 cm Dekorhome
Barový stůl 120x60 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento barový stolek je vhodný do malých bytů a všude tam, kde je třeba dobře využít dostupný prostor. Moderní design tohoto stolku vynikne nejen v každé kuchyni či jídelně, ale hodí se i do restaurací.
Barový stolek má odolnou desku z MDF s vrstvou PVC a silné kovové nohy. Stolní deska z MDF se snadno čistí a ocelové nohy zajišťují stabilitu a dlouhou životnost.
Jednoduchá montáž. Stolek nabízíme v několika barevných variantách.
Barva:
bílá / černá
dub / černá
černá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
MDF s vrstvou PVC / ocel s práškovým nástřikem
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 60 cm
výška: 110 cm
Hmotnost:
17,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOST | 17,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Barový, Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOST | 17,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Barový, Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní