- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stůl D4206 Dekorhome
Barový stůl D4206 Dekorhome
Telefonická objednávka
2v1 výškově nastavitelný barový & bistro stůl Ø 60 cm z hliníku ve známém designu.
Praktický hliníkový stolek lze použít jako barový (115 cm) nebo jako bistro stůl (70 cm).
Stůl má podstavec se 4 aretačními šrouby z plastu pro vyrovnání nerovností podlahy.
Díky vysoce kvalitním materiálům je stůl odolný proti povětrnostním vlivům, nerezavějící, omyvatelný a obzvláště snadno se udržuje.
Lze snadno složit nebo převážet díky skládací desce stolu.
Možno použít v interiéru i exteriéru, ať už na zahradě, na balkóně, na svatbách, slavnostních hostinách nebo na párty.
Barva:
stříbrná
Materiál:
hliník
Rozměry:
průměr: 60 cm
výška: 110 cm (barový) / 70 cm (bistro stůl)
Hmotnost:
6,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 110 cm |
| PRŮMĚR | 60 cm |
| HMOTNOST | 6,5 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Barový, Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Kov |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Zahradní úložný box D6977 antracit Dekorhome
Zahradní barová židle H-97
Zahradní barová židle H-97
Přírodní
Skladem
Černá
Skladem
Slunečník s podstavcem ø 300cm
Slunečník s podstavcem ø 300cm
Zelená
Skladem
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem









