- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stůl MADERA
Barový stůl MADERA
Telefonická objednávka
BAROVÝ STŮL MADERA
Snídaňový barový stůl MADERA s odolnou dřevotřískovou deskou a ocelovým rámem se pyšní pevnou a stabilní konstrukcí, která unese až 100 kg. Čtvercový barový stůl lze použít jako snídaňový stůl, jídelní stůl nebo mini kavárenský bar. Díky rozměrům 60 x 60 x 90 cm se snadno vejde do malých kuchyní, volných koutů nebo k oknu na romantický večer s vaší drahou polovičkou.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / kov
Rozměry stolu:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 90 cm
Nostnost:
50 kg
Hmotnost:
10 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









