- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stůl s regálem Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento barový stůl s pohyblivým regálem se výborně hodí do místností s omezeným prostorem. Díky svému modernímu designu se stane stylovým doplňkem vaší kuchyně či jídelny.
Stůl je vyrobený z robustní dřevotřísky, takže je nejen odolný a stabilní, ale také se snadno čistí.
Rám ve tvaru L a trojúhelníková spojovací deska zajišťují jeho optimální stabilitu - regálem je možné pohybovat. Barový stůl má navíc ideální výšku a speciální design, skvěle tedy doplní zařízení vašeho domu. Pohodlně se u něj uvelebte a vychutnejte si s rodinou a přáteli výbornou večeři nebo skleničku něčeho dobrého!
Jednoduchá montáž. Stůl nabízíme v několika barevných variantách.
Barva:
bílá
bílá / dub
bílá / šedá
dub
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
dřevotříska
Celkové rozměry:
šířka: 138 cm
hloubka: 40 cm
výška: 120 cm
Rozměry regálu:
šířka: 90 cm
hloubka: 39 cm
výška: 107 cm
Hmotnost:
46,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 138 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOST | 46,2 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| TYP STOLU | Barový, Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 6 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty1
Barový set 5ks textil / černá Dekorhome
Barový set 5ks textil / černá Dekorhome
Krémová
Není skladem
9 093 Kč
Žlutá
Není skladem
8 738 Kč
Vínová
Není skladem
8 745 Kč
Modrá
Není skladem
9 088 Kč
Zelená
Není skladem
9 093 Kč
Hnědá
Není skladem
8 632 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
9 440 Kč
Světle šedá
Není skladem
10 131 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
8 496 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní