Bazén 4 x 4 m A1 KOMFORT (91845) Dekorhome

Kód produktu: LNP-LG2036
Tento produkt máte s dopravou zdarma!

Zaplavat si v chladivé vodě, odpočinout na lehátku a příjemné chvilky zapít lahodným koktejlem. Pro většinu z nás to zní jako perfektní letní den. A takový den můžete prožít i ve vlastní zahradě. S našimi osmiúhelníkovými bazény se tyto vaše sny stanou reálnou skutečností. Díky svým velkorysým rozměrům 400 x 400 cm (model 1) nabízí bazén zábavu a hry pro celou rodinu. Osmiúhelníkový bazén má objem pro cca 11 300 litrů vody a výšku hladiny max. 111 cm. Vnější dřevěný žebřík ze severského smrku a žebřík z nerezové oceli vám usnadní vstup do chladné vody (obojí je obsahem základního balení).

Konstrukce bazénu je vyrobena z dřevěných profilů (systém dvojité pero / drážka) síly 38 mm. Díky speciálnímu hloubkovému ošetření (tlaková impregnace) dřevo perfektně odolává vodě i povětrnostním vlivům. Vnitřní prostor je vyplněn pevnou modrou PVC fólií o síle 0,6 mm.

Pro lepší relaxaci máme v nabídce bazény s pěti různými typy teras. Ty se vzájemně liší svou velikostí, takže určitě najdete tu pravou pro svůj bazén. Terasa je pak tím ideálním místem pro vychutnání letního slunce.

Barva: 
modrá / přírodní

Materiál: 
PVC folie / smrkové dřevo / nerez

Rozměry vnější: 
šířka: 4 m
délka: 4 m
výška: 1,24 m

Rozměry vnitřní: 
šířka: 3,5 m
délka: 3,5 m
výška: 1,11 m

objem: 11 300 l

Balení obsahuje:
kompletní bazén KARIBU 4,0 x 4,0 m A1
písková filtrace KARIBU
skimmer
ochranná plachta na bazén
vnější dřevěné schůdky
vnitřní nerez schůdky do vody
čistící set č. 2:

 • síťový sběrač na listy a hrubé nečistoty
 • sací hadice
 • sadí hubice s kartáčem
 • telekospická tyč

Základy bazénu:
Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro bazén s ohledem na velkou hmotnost vody obsažené v bazénu. Ideální je betonový základ nebo jiný pevný povrch, který bez problémů unese zátěž 12 nebo 18 tun. Pro dlouhou životnost bazénu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady - kvalita podkladové plochy a přesná rovina.

Skladování před montáží:
Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo pouze proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

Informace k montáži:
Balení obsahuje veškerý spojovací materiál. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, kde stěny bazénu i případnou terasu tvoří jednotlivé dřevěné profily, které pouze sesadíte k sobě a sešroubujete. To garantuje extrémně jednoduchou montáž, kterou zvládne každý domácí kutil. Bazén montujte přesně podle pokynů v montážním návodu.

Doprava:
Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s velkou hmotností bazénu a s nutností odpovídajícího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naši dopravu, tak bazén dopravíme v rozloženém stavu nejblíže hranici vašeho pozemku. Bazén bude složen vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Jakoukoliv další manipulaci se složeným bazénem (např. z místa složení na zahradu, do garáže) si musí zajistit kupující, dopravce další přemisťování nezajišťuje. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Především u větších bazénů s terasou předem počítejte s tím, že dodávka může představovat více palet o celkové hmotnosti ve stovkách kg!

Výrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) využití.

Rozměr balení je:
178 x 100 x 65 cm / 423 kg
170 x 55 x 20 cm / 50 kg

  Tlaková impregnace - speciální postup, při kterém se dřevo uloží do tlakového kotle s impregnačním prostředkem a výrazně se zvýší tlak uvnitř kotle (jakási obdoba papinova hrnce). A zvýšený tlak vtlačí impregnační prostředek do vnitřní struktury dřeva, které se tak stane velmi odolným vůči vlivu okolního prostředí.


  Parametry
  BARVA ModráHnědá
  DEKOR Smrk
  TVAR Osmiúhelník
  ŠÍŘKA 4 m
  DÉLKA 4 m
  VÝŠKA 1,24 m
  HMOTNOST 470 kg
  OBJEM 11300 l
  MATERIÁL Kov, Masivní dřevo, PVC, Plast
  BARVA ModráHnědá
  DEKOR Smrk
  TVAR Osmiúhelník
  ŠÍŘKA 4 m
  DÉLKA 4 m
  VÝŠKA 1,24 m
  HMOTNOST 470 kg
  OBJEM 11300 l
  MATERIÁL Kov, Masivní dřevo, PVC, Plast

  Nábytek

  Premium nábytek

  Osvětlení

  Sauny

  Velký výprodej nábytku

  Náš blog a akce

  Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení