- Domů
- Osvětlení
- Bodová světla
- Bodové světloSK-89
Bodové světloSK-89
Kód produktu: CA-2284194
Telefonická objednávka
Zlaté bodové světlo je velice unikátní a impresivní. Stínidlo ve tvaru diamantu je skvělý výrazný kousek pro ty, co oblibují přímočarou, minimalistickou eleganci. Perfektně se hodí do retro nebo vintage stylizovaných interiér.
Balení neobsahuje žárovky.
Barva:
zlatá
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 9 cm
hloubka: 9 cm
výška: 8,5 cm
patice: E14 max. 40W
Hmotnost:
0,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Pracovna / kancelář, Koupelna |
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní, Industriální |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 9 cm |
| HLOUBKA | 9 cm |
| VÝŠKA | 8,5 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | G9 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Nástěnná dekorace žralok DAKENTA 2 ks Dekorhome
Varianty produktu
Stříbrná
Není skladem
4 779 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
4 890 Kč
Nástěnná dekorace žralok DAKENTA 2 ks Dekorhome
Stříbrná
Není skladem
4 779 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
4 890 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 4 779 Kč
6 380 Kč
Přidat do oblíbených
Dekorační svícen ARIADNA Dekorhome
Varianty produktu
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
1 690 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Dekorační svícen ARIADNA Dekorhome
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
1 690 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Dodání do 14 dnů
od 1 690 Kč
2 350 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek ESUS 75 cm Dekorhome
Varianty produktu
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Konferenční stolek ESUS 75 cm Dekorhome
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
8 394 Kč
Přidat do oblíbených




