Telefonická objednávka
Náš minimalistický botník je ideálním úložným řešením pro vaše boty.
Disponuje lehkým kovovým trubkovým rámem, botník lze tedy snadno přesouvat a zároveň je velmi odolný. Má deset prostorných polic, vyrobených z ekologicky šetrné netkané textilie, které vám poskytnou spoustu prostoru pro organizované ukládání vašich bot tak, aby vám nepřekážely.
Velmi snadná montáž.
Barva:
stříbrná
černá
Materiál:
plast / kov / netkaná textilie
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 29,5 cm
výška: 170 cm
Hmotnost:
3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 29,5 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| HMOTNOST | 3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Tkanina |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| TYP BOTNÍKU | Policový |
| POČET POLIC | 10 |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 29,5 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| HMOTNOST | 3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Tkanina |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| TYP BOTNÍKU | Policový |
| POČET POLIC | 10 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Botníková lavice DTD Dekorhome
Botníková lavice DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 845 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 653 Kč
Šedá
Není skladem
1 559 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 612 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 406 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 396 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 377 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 993 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 442 Kč
Dřevěný stojanový věšák F-2059
Dřevěný stojanový věšák F-2059
Bílá
Skladem
1 950 Kč
Dub
Skladem
1 611 Kč
Tmavě hnědá
Skladem
1 611 Kč
Přírodní dřevo
Skladem
1 611 Kč











