- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Chesterfield barová židle 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield barová židle 2 ks MEDON Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní barová židle MEDON v industriálním stylu s chesterfield prvky je čalouněná sametovou látkou v šesti barevných variantách. Židle stojí na čtyřech nohách v černé barvě.
Barva:
krémová (champagne) / černá
hořčicová / černá
petrolejová / černá
zelená / černá
hnědá / černá
šedá / černá
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 52 cm
hloubka: 54 cm
výška: 108 cm
šířka sedu: 40 cm
hloubka sedu: 39 cm
výška sedu: 76 cm
výška loketní opěrky: 85 cm
Nosnost:
120 kg
Balení obsahuje: 2 ks židlí
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 52 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 52 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks MEDON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Šedozelená
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Barový stůl 120x60 cm Dekorhome
Barový stůl 120x60 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 656 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 549 Kč
Dub
Není skladem
4 631 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní