- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Chesterfield křesla
- Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní a stylové křeslo MIDAS v chesterfield stylu. Ideální do vaší pracovny, klubovny nebo jako solitér do obývacího pokoje.
Křeslo je čalouněné umělou kůží v černé barvě. Vnitřní rám tvoří pevné borovicové dřevo, které nabízí optimální stabilitu. Křeslo disponuje pružinovou sedací plochou a silným pohodlným polstrováním. Pyšní se chesterfield dekorativním prošíváním a kovovými nýty.
Doporučujeme přikoupit další komponenty ze série MIDAS.
Barva:
černá / stříbrná
Materiál:
masivní dřevo / imitace kůže (100 % polyuretan)
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 85 cm
výška: 73 cm
šířka sedu: 55 cm
hloubka sedu: 60 cm
výška sedu: 43 cm
výška opěrky zad: 30 cm
výška područek od země: 73 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 30 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 30 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
23 990 Kč
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
13 290 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
13 790 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
16 145 Kč
Chesterfield pohovka 2-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 2-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 2-místná MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
18 032 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
17 790 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
18 690 Kč
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
24 290 Kč
Šedá
Není skladem
23 127 Kč
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
24 390 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
25 090 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
18 890 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní