- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Lenošky
- Chesterfield lenoška ZETHOS Dekorhome
Chesterfield lenoška ZETHOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní lenoška ZETHOS v chesterfield stylu. Ideální do designového obývacího pokoje, klubovny nebo společenských prostor.
Konstrukce lenošky je vyrobená z tvrdého dřeva, které nabízí optimální stabilitu. Sedačka je čalouněná sametovou smaragdovou látkou. Čalounění je zdobené výrazným dekorativním prošíváním a kovovými nýty. Lenoška stojí na masivních nohách lakovaných černou barvou. Sedací část v sobě ukrývá pružiny pro maximální komfort.
Doporučujeme kombinovat s dalšími komponenty ze série ZETHOS.
Barva:
smaragdová
Materiál:
látka (100% Polyester) / dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 170 cm
hloubka: 60 cm
výška: 73 cm
šířka sedu: 137 cm
hloubka sedu: 52 cm
výška sedu: 35 cm
výška područky: 18 - 40 cm
výška opěradla: 38 cm
Dodáváno v demontu
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield |
| ŠÍŘKA | 170 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Pružina |
| ŠÍŘKA SEDU | 137 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 38 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Smaragdová
Není skladem
6 369 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Chesterfield křeslo ZETHOS Dekorhome
Chesterfield křeslo ZETHOS Dekorhome
Hnědá
Není skladem
19 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
17 490 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Měděná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Konferenční stolek PALLAS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní