- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Dětská jídelní židlička Deluxe Dekorhome
Dětská jídelní židlička Deluxe Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato vysoká židle přináší vašim dětem pohodlí při krmení doma i mimo domov.
Díky silně polstrovanému sedadlu se na židli velmi pohodlně sedí. Pětibodový bezpečnostní pás udrží vaše dítě bezpečně na místě. Podnos je odnímatelný a židle výškově nastavitelná do 5 různých výšek, což umožní vašemu dítěti pochutnat si na jídle spolu s rodiči přímo za stolem! Sedadlo se dá po večeři bleskově otřít a umýt.
Pod židlí se nachází úložný prostor, který je vynikající pro uložení bryndáčků, drobných hraček a jiných dětských potřeb.
Židle je kompaktní a když ji nepoužíváte, dá se složit, takže vám ušetří místo.
Barva:
růžová
tmavě modrá
vínová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
ocel / plast / látka ( 100% polyester)
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 74 cm
výška: 76-102 cm
nastavitelné výšky: 76 cm, 88 cm, 92 cm, 96 cm, 102 cm
Rozměry ve sklopeném stavu:
šířka: 40 cm
hloubka: 54 cm
výška: 116 cm
Nosnost:
15 kg
Hmotnost:
9,2 kg
Vlastnosti produktu:
- s 5-bodovým bezpečnostním pásem
- skládací pro snadné skladování a přepravu
- odnímatelný podnos
- snadno omyvatelné sedadlo
- 5 nastavitelných výšek
- 2 uzamykatelná kolečka
Dodáváno v demontu.
Upozornění: tento výrobek není vhodný pro děti do 6 měsíců.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 102 cm |
| HMOTNOST | 9,2 kg |
| NOSNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Polyester |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm, 88 cm, 92 cm, 96 cm, 102 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 102 cm |
| HMOTNOST | 9,2 kg |
| NOSNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Polyester |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm, 88 cm, 92 cm, 96 cm, 102 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Dětské křeslo plyš Dekorhome
Dětské křeslo plyš Dekorhome
Žába
Dodání do 10 dnů
2 762 Kč
Medvěd
Dodání do 10 dnů
2 235 Kč
Žirafa
Dodání do 10 dnů
2 412 Kč
Slon
Dodání do 10 dnů
2 017 Kč
Dětský stůl s židlemi PP Dekorhome
Dětský set hasičské auto Dekorhome
Závěsné dětské křeslo SIESTA
Závěsné dětské křeslo SIESTA
Zelená
Dodání do 14 dnů
790 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
790 Kč

























Zboží ihned, platba za 14 dní