Dětská nástěnná lampička BUTTERFLY LED
Telefonická objednávka
Moderní nástěnné svítidlo s integrovanou policí a LED podsvícením ve tvaru motýla bude ideálním osvětlením k dětské postýlce. Integrovaná police poskytuje praktický úložný prostor, na kterém lze umístit knížky, hračky nebo jiné důležité věci.
Díky LED světelným zdrojům je svítidlo energeticky účinné a zajišťuje úsporu energie.
Dostupné i ve verzi s kabelem.
Barva:
růžová
mentolová
žlutá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
dřevo
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 12 cm
výška: 29,5 cm
rozměr poličky: 27x12 cm
napětí: 230V/ 50Hz
Hmotnost:
1 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Dětský pokoj |
| STYL | Moderní, Nadčasový, Dětský |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 29,5 cm |
| HMOTNOST | 1 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Dětská jídelní židlička 3v1 se stolkem Dekorhome
Dětská jídelní židlička 3v1 se stolkem Dekorhome
Růžová
Není skladem
4 822 Kč
Modrá / zelená
Není skladem
5 242 Kč
Dětská postel 90x200 borovice Dekorhome
Dětská postel 90x200 borovice Dekorhome
Bílá
Není skladem
9 463 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
7 786 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
9 313 Kč
Dětská pohovka měkký plyš Dekorhome
Dětská závěsná lampa STARS 1xE27
Dětská závěsná lampa STARS 1xE27
Bílá / zlatá
Dodání do 14 dnů
661 Kč
Zlatá / modrá
Dodání do 14 dnů
690 Kč






