Dětská nástěnná lampička HOUSE LED
Telefonická objednávka
Moderní nástěnné svítidlo s LED podsvícením ve tvaru domečku bude ideálním osvětlením k dětské postýlce.
Díky LED světelným zdrojům je svítidlo energeticky účinné a zajišťuje úsporu energie. Lampička je vybavena napíjecím kabelem se spínačem.
Barva:
modrá / bílá
růžová / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF / akryl
Rozměry:
šířka: 27 cm
hloubka: 3,5 cm
výška: 24 cm
délka kabelu: 140 cm
napětí: 230V/ 50Hz
Hmotnost:
0,8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Dětský pokoj |
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový, Dětský |
| ŠÍŘKA | 27 cm |
| HLOUBKA | 3,5 cm |
| VÝŠKA | 24 cm |
| HMOTNOST | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Akryl, MDF deska |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dětská postel 70x140 borovice Dekorhome
Dětská postel 70x140 borovice Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
4 614 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
2 760 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
3 256 Kč
Dětská pohovka měkký plyš Dekorhome
Dětská nástěnná lampička BUTTERFLY LED
Dětská nástěnná lampička BUTTERFLY LED
Růžová
Dodání do 14 dnů
890 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
895 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
895 Kč
Dětská jídelní židlička 3v1 se stolkem Dekorhome
Dětská jídelní židlička 3v1 se stolkem Dekorhome
Růžová
Není skladem
4 822 Kč
Modrá / zelená
Není skladem
5 242 Kč
Dětská patrová postel pirátská pevnost se skluzavkou Dekorhome
Dětská patrová postel pirátská pevnost se skluzavkou Dekorhome
Bílá
Není skladem
14 485 Kč
Borovice
Není skladem
12 381 Kč
Dětská závěsná lampa STARS 1xE27
Dětská závěsná lampa STARS 1xE27
Bílá / zlatá
Dodání do 14 dnů
661 Kč
Zlatá / modrá
Dodání do 14 dnů
690 Kč















