- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní nábytek z přírodního ratanu
- Dílčí rohová pohovka ALENA Dekorhome
Dílčí rohová pohovka ALENA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato pohovka se bude skvěle hodit jak do vašeho obývacího pokoje, tak i do zimní zahrady!
Tato pohovka je pokrytá přírodním ratanem, který nejenže dobře vypadá, ale je také velmi odolný. Ratan má líbivý přirozený vzhled a je příjemný na dotek. Nohy pohovky jsou vyrobené z mahagonového a mangovníkového dřeva, velmi tvrdého a stabilního materiálu. Rohová pohovka se snadno sestavuje. Sestavení pohovky bez područek je snadné.
Barva:
krémová / hnědá / černá
Materiál:
látka (100% polyester) / přírodní ratan / mahagonové a mangovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 66 cm
hloubka: 69 cm
výška: 62 cm
výška sedu: 37 cm
Hmotnost:
14 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x středová pohovka, 1 x poduška na sedák, 2 x poduška na opěradlo, 1 x polštář
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 66 cm |
| HLOUBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Masivní dřevo, Polyester, Ratan |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní křeslo SANDRA Dekorhome
Zahradní křeslo SANDRA Dekorhome
Hnědá
Není skladem
18 739 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
18 096 Kč
Světle šedá
Není skladem
19 708 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní