- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Herní křeslo s podnožkou OZGE NEW
Herní křeslo s podnožkou OZGE NEW
Telefonická objednávka
Ergonomické křeslo OZGE NEW s měkkou výplní a kvalitním potahem z ekokůže zabezpečí dokonalou oporu pro každou část těla. Ekokůže je doplněna síťovinou na bočních stranách.
Křeslo disponuje nastavitelnou výškou, polohovací zádovou opěrkou a výsuvnou podnoží. Pokud si budete chtít na chvilku od hraní odpočinout, nastavte si křeslo do nejpohodlnější polohy. O vaše unavené ruce se postarají čalouněné plastové opěrky.
Nosnou konstrukci sedáku a opěráku tvoří pevný a kvalitní kovový rám, který zajišťuje dlouhou životnost křesla. Ve vrchní části opěradla najdete opěrku na hlavu, v bederní části další opěrku. Její umístění v té správné výšce - aby vás podpírala v bederní oblasti - si můžete nastavit pomocí popruhů. Kolečka připomínají kola toho nejrychlejšího sporťáku.
Křeslo je speciálně vyvinuté pro dlouhé a komfortní sezení za počítačem. S křeslem OZGE NEW se vyhnete bolestem páteře, krčního svalstva a hlavy. Správné sezení ovlivňuje nejen zdraví, ale i pracovní či herní výkon. Takové dokonalé křeslo ocení i manažer, programátor, nebo každý, kdo prosedí dlouhé hodiny za počítačem.
Barva:
červená / černá / bílá
béžová / černá / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
čalounění: ekokůže / síťovina
konstrukce sedáku a opěráku: pevný kov
podstava: plast
Rozměry:
šířka: 64 cm
hloubka: 60 cm
výška: 126-136 cm
výška sedu: 47-57 cm
hloubka sedu: 49 cm
šířka sedu: 50 cm
výška zádové opěrky: 83 cm
šířka zádové opěrky: 52 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
19 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 64 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 126 cm, 136 cm |
| HMOTNOST | 19 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Plast, Síťovina |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 57 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 64 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 126 cm, 136 cm |
| HMOTNOST | 19 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Plast, Síťovina |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 57 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Herní stůl B-40 - POSLEDNÍ KUS
Herní stůl JADIS
Rohový PC stůl Dekorhome
Rohový PC stůl Dekorhome
Hnědá
Není skladem
4 372 Kč
Bílá
Není skladem
3 848 Kč
Černá
Není skladem
4 214 Kč








































Zboží ihned, platba za 14 dní