- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Herní křeslo s podnožkou PVC / kov Dekorhome
Herní křeslo s podnožkou PVC / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Výrazná a luxusní herní židle skvěle doplní domácnost či kancelář každého náruživého hráče i pracanta.
Počítačová židle má vysoké opěradlo, které zajišťuje správnou oporu zádům a krku. Ergonomický a hustě polstrovaný sedák vám zajistí pohodlí při sezení. Dva extra polštářky předchází bolestem v oblasti krku a bederní páteře. Konstrukce s nastavitelnou výškou vám umožňuje přizpůsobit polohu sedáku podle výšky stolu pro pohodlné a zdravé sezení u počítače. Sklápěcí opěradlo, které můžete nastavit do sklopené nebo vzpřímené polohy, je perfektní pro chvíle oddechu během přestávky v hraní. Také výsuvná opěrka nohou přispívá k většímu pohodlí. Pojezdová kolečka chrání vaši podlahu a zaručují snadnou mobilitu.
Barva:
bílá / černá
červená / černá
modrá / černá
zelená / černá
šedá / černá
zlatá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
PVC / kov
Rozměry:
šířka: 68 cm
hloubka: 69 cm
výška: 123 - 133 cm
šířka sedu: 37 cm
hloubka sedu: 51 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
výška područek od sedáku: 17 - 23 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
20 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 123 cm, 133 cm |
| HMOTNOST | 20 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, PVC |
| ŠÍŘKA SEDU | 37 cm |
| HLOUBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Výškově nastavitelné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 123 cm, 133 cm |
| HMOTNOST | 20 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, PVC |
| ŠÍŘKA SEDU | 37 cm |
| HLOUBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Výškově nastavitelné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
















Zboží ihned, platba za 14 dní