- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Hranaté křeslo látka / chrom Dekorhome
Hranaté křeslo látka / chrom Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto hranaté křeslo je skvělou kombinací stylu a pohodlí a jeho textilní čalounění vnese do vaší domácnosti nádech nadčasové elegance.
Křeslo tvoří pevný dřevěný rám a čalounění z polyesteru. Vzhledem k měkkému sedáku a ergonomickému tvaru je tak pohodlné, že se nepochybně stane vaším oblíbeným místem k odpočinku. Je posazeno na chromových nohách, které zvyšují stabilitu křesla.
Barva:
krémová
žlutá
vínová
modrá
pistáciová
hnědá
šedohnědá
světle šedá
tmavě šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
polyester / dřevěný rám / chromované nohy
Rozměry:
šířka: 69 cm
hloubka: 54 cm
výška: 71 cm
šířka sedu: 52 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu od země: 43 cm
Hmotnost:
17,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 69 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOST | 17,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 69 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOST | 17,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





























Zboží ihned, platba za 14 dní