Finská sauna v naší nabídce určená pro dvě ležící osoby. Tento model finské sauny je určený do temperovaných interiérů domu nebo bytu.

Sauna je celá vyrobena ze dřeva severského smrku v přírodním provedení. Dřevo pochází ze vzdáleného severu Evropy a je chemicky naprosto neošetřené (není ani namořeno ani nalakováno). V důsledku toho je prosté všech známých problematických látek, které by se v průběhu saunování mohly ze dřeva uvolňovat.

Tato interiérová sauna vykazuje mimořádné tepelně-izolační vlastnosti. Stěny sauny jsou složeny z vnitřní a vnější vrstvy speciálně hlazených prken s perem a drážkou, mezi kterými je 42 mm silná tepelná izolace v podobě minerální vlny. Celková síla stěny je tak 68 mm. Zadní nebo boční nepohledové strany orientované ke stěně místnosti mají vnější stranu ze sololitu. Proto jsou při stejné tepelné izolaci o cca 10 mm tenčí než pohledové strany pokryté palubkami.

Celoskleněné dveře jsou z kouřového bezpečnostního skla síly 8 mm. Dveře možno namontovat jako levé nebo pravé.

Sauna nemá vlastní podlahu a je nutné ji umístit výhradně v místnosti s odpovídající podlahovou krytinou, ideálně dlažbou. Saunu dodáváme bez dodatečného dřevěného profilu u stropu, ve kterém může být instalováno LED osvětlení a bez LED osvětlení.

Kamna 9 kW - Velmi výkonná kamna. Vyžaduji však 400 V, jištění 16 A, kabel 5 x 2,5 mm a zapojení doporučujeme odborníkem. Velkou výhodou je rychlé vyhřátí sauny. Nevýhodou je však prvotní komplikovanější zapojení a o něco vyšší spotřeba proudu. Dodáváme s integrovaným ovladačem přímo na kamnech nebo s integrovaným ovladačem přímo na kamnech nebo s externím digitálním ovladačem (pro montáž zvenku sauny).

Všechny modely kamen mají vnitřní části z koroze odolných materiálů a jsou dodávány včetně 18 kg saunových kamenů.

Barva
přírodní

Materiál
severský smrk / sklo

Rozměry
šířka: 196 cm
hloubka: 170 cm
výška: 198 cm

síla stěny: 68 mm

Rozměr dveří: 
šířka: 64 cm
výška: 173 cm

Hmotnost
344 kg

Obsah balení:
2x lavice ze smrkového dřeva (2x šířka 57 cm, max 250 kg)
dřevěný ochranný rám na kamna
kamna 9 kW

Před nákupem sauny:
Před nákupem sauny doporučujeme ověřit souhlas majitele bytu. Potom je nutné zjistit, jaké máte možnosti pro připojení saunových kamen - tj. zda-li je v bytě na dostupném místě 400 V + jestli máte jistič min 16 A. Podle toho proveďte výběr kamen.

Doprava:
Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s větší hmotností sauny a s nutností odpovídajího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naši dopravu, tak saunu dopravíme v rozloženém stavu nejblíže hranici vašeho pozemku. Sauna bude složena vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Jakoukoliv další manipulaci s produktem (např. z místa složení do bytu, na zahradu, do garáže) si musí zajistit kupující, dopravce další přemisťování domku nezajišťuje. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Především u větších saun předem počítejte s tím, že zabalená sauna může představovat více palet o celkové hmotnosti ve stovkách kg !

Balení:
paleta 1 - 204 x 125 x 80 cm / 300 kg
paleta 2 - 194 x 84 x 27 cm / 44 kg

Upozornění:
výrobek dodáváme v rozloženém stavu
produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
tento produkt je určen výhradně pro nekomeční domácí použití

     Parametry
     BARVA Hnědá
     DEKOR Smrk
     ŠÍŘKA 196 cm
     HLOUBKA 170 cm
     VÝŠKA 198 cm
     HMOTNOST 344 kg
     MATERIÁL Masivní dřevo, Sklo
     BARVA Hnědá
     DEKOR Smrk
     ŠÍŘKA 196 cm
     HLOUBKA 170 cm
     VÝŠKA 198 cm
     HMOTNOST 344 kg
     MATERIÁL Masivní dřevo, Sklo

     Nábytek

     Zahrada

     Designový nábytek

     Osvětlení

     Obývací pokoj

     SEDACÍ SOUPRAVY

     Kuchyně

     Předsíň

     Koupelna

     Dětský pokoj

     Ložnice

     Pracovna

     Velký výprodej nábytku

     Skladovky

     Náš blog a akce

     Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení