- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křesla
- Jídelní křeslo CHERRY VELVET
Jídelní křeslo CHERRY VELVET
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní křeslo CHERRY VELVET najde své využití nejen v kuchyni, ale i v pracovně nebo v zasedací místnosti.
Křeslo je čalouněno sametovou látkou Bluvel Velvet s ozdobným prošíváním. Podnož je kovová a lakovaná černou matnou barvou.
Barva:
šedá / černá
černá / černá
béžová / černá
hnědá / černá
starorůžová / černá
vínová / černá
žlutá / černá
zelená / černá
tyrkysová / černá
tmavě modrá / černá
světle šedá / černá
skořicová / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 57 cm
hloubka: 58 cm
výška: 87 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 43 cm
výška sedu: 48 cm
tloušťka sedáku: 11 cm
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 57 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barová židle CHERRY H-2 VELVET
Jídelní křeslo CHERRY koženka
Jídelní křeslo CHERRY koženka
Šedá
Není skladem
2 339 Kč
Černá
Není skladem
2 255 Kč
Béžová
Není skladem
2 255 Kč
Zelená
Není skladem
2 339 Kč
Jídelní křeslo CHERRY MONOLITH
Barová židle CHERRY H-1 VELVET
Rozkládací jídelní stůl SALVADORE 160-240 cm
Rozkládací jídelní stůl SALVADORE 160-240 cm
Černá
Dodání 10-14 dnů
14 355 Kč
Černá - melted glass
Není skladem
25 325 Kč
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem


























Anonymní uživatel