🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Moderní jídelní křeslo K437 je čalouněné sametovou látkou ve dvou barevných variantách: tmavě zelená a šedá. Stabilitu zajišťují kovové nohy práškově lakované černou barvou ze zlatým pruhem ve spodní části.
Křeslo se pyšní dekorativním prošíváním zádově opěrky.
Barva:
tmavě zelená
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 49 cm
hloubka: 55 cm
výška: 88 cm
výška sedu: 47 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 49 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 693 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 129 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
3 213 Kč
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Antracit
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč