- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křesla
- Jídelní křeslo TROS Dekorhome
Jídelní křeslo TROS Dekorhome
Telefonická objednávka
RETRO JÍDELNÍ ŽIDLE S NADČASOVÝM DESIGNEM A MAXIMÁLNÍM KOMFORTEM
Tato stylová židle s trendy retro vzhledem dokonale zapadne do každé jídelny, která si zakládá na eleganci a pohodlí. Pohodlný skořepinový sedák je k dispozici ve třech atraktivních barvách – hnědá, šedá a šedohnědá taupe. Jeho jednoduchý, ale stylový design dále podtrhují čtyři robustní kovové nohy s rozevlátým tvarem, které dodávají židli autentický nádech retra. Ozdobné prošívání na opěradle dodává tomuto kousku další dávku sofistikovanosti a šarmu.

KVALITA, KTERÁ VÁS NADCHNE
Vaše pohodlí je na prvním místě. Díky kvalitnímu polstrování sedáku i opěradla je židle mimořádně komfortní, což oceníte při dlouhých rodinných večeřích nebo posezeních s přáteli. Židle je čalouněná příjemnou látkou, která je nejen pohodlná, ale také snadno kombinovatelná s dalšími prvky vašeho interiéru.

DOKONALÁ KOMBINACE PRO VÁŠ INTERIÉR
Židle je nejen samostatně estetickým kusem nábytku, ale díky svému retro stylu a nadčasovému designu se snadno sladí s dalšími kousky ve stejném duchu. Vytvořte si stylový a harmonický interiér, který bude působit jako jednotný celek.
- hnědá / černá
- šedá / černá
- šedohnědá taupe / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.



TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka (100% polyester) / kov
Rozměry:
šířka: 56 cm
hloubka: 58 cm
výška: 84 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 44 cm
výška sedu: 49 cm
výška zádové opěrky: 39 cm
výška područek: 17 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 39 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 39 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl MORFEUS Dekorhome
Jídelní stůl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Dodání do 14 dnů 16 890 Kč 180x90x78 cm Dodání do 14 dnů 17 890 Kč 200x100x78 cm Dodání do 14 dnů 20 390 KčRozkládací jídelní stůl TIZIANO
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Závěsná lampa kov / mangovníkové dřevo Dekorhome
Závěsná lampa kov / mangovníkové dřevo Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 261 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 344 Kč
Stříbrná
Není skladem
3 261 Kč
Mosaz
Dodání do 10 dnů
3 226 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní