- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set 2+1 buk / umělá kůže / plast Dekorhome
Jídelní set 2+1 buk / umělá kůže / plast Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš jídelní set s elegantním a současným designem dokonale ladí s každou moderní domácností, jídelnou či komerční restaurací. Jeho jednoduchý a nadčasový vzhled skvěle doplní celou řadu interiérových stylů.
Stolní deska je zhotovená z prémiové MDF s PVC, snadno se tedy čistí. Její úhledné linie navíc dodají vašemu stolování nádech elegance. Robustní bukové nohy zvyšují stabilitu jídelního stolu i jeho odolnost. Židle mají ergonomické sedáky s integrovaným zaobleným opěradlem, takže vám zaručí maximální pohodlí. Sedák a opěradlo jsou čalouněná kvalitní umělou kůží, která je na dotek velmi měkká.
Náš set je ideální k pohoštění vaší rodiny a přátel.
Barva:
žlutá / šedá
žlutá / černá / šedá
oranžová / šedá
červená / šedá
fialová / šedá
světle modrá / šedá
tyrkysová / šedá
tyrkysová / černá / šedá
světle zelená / šedá
bílá / černá / šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
stůl: kov / MDF s PVC / bukové dřevo
židle: umělá kůže (10 % PU, 40 % PVC, 25 % polyester, 25 % bavlna) / PP (polypropylen) / bukové dřevo
Rozměry stolu:
šířka: 80 cm
hloubka: 80 cm
výška: 75 cm
tloušťka desky: 18 mm
Rozměry židle:
šířka: 42 cm
hloubka: 42 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 46,5 cm
Hmotnost:
23,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 42 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 42 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 23,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo, Polypropylen, Umělá kůže |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| VÝŠKA SEDU | 46,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 80 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 42 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 42 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 81 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 42 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 42 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 23,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo, Polypropylen, Umělá kůže |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| VÝŠKA SEDU | 46,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 80 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 42 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 42 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 81 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Kuchyňská linka PRADO 260
Kuchyňská linka PRADO 260
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Kuchyňská linka KLANTON 240
Barový set 5ks plast / dub Dekorhome
Barový set 3ks plast / dub Dekorhome
Barový set 5ks umělá kůže Dekorhome
Barový set 5ks umělá kůže Dekorhome
Hnědá
Není skladem
11 278 Kč
Bílá
Není skladem
16 392 Kč
Černá
Není skladem
16 053 Kč
Zelená
Není skladem
8 749 Kč
Oranžová
Není skladem
12 034 Kč
Šedá
Není skladem
11 602 Kč
Fialová
Není skladem
9 918 Kč
Červená
Není skladem
13 266 Kč
Krémová
Není skladem
12 609 Kč
Vínová
Není skladem
12 498 Kč
































Zboží ihned, platba za 14 dní