- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl PASCAL
Jídelní stůl PASCAL
Kód produktu: V-CH-PASCAL-ST-160
Telefonická objednávka
Moderní jídelní stůl PASCAL je vyroben v kombinaci lakované MDF v bílé barvě a černé podnože z práškované oceli.
Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
lakovaná MDF / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
34,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 34 kg |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Jídelní křeslo CLORIN NEW
Varianty produktu
Hnědá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
2 190 Kč
Jídelní křeslo CLORIN NEW
Hnědá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
2 190 Kč
Dodání do 14 dnů
od 2 090 Kč
2 404 Kč
Přidat do oblíbených









Zboží ihned, platba za 14 dní