- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl THOR 120 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 120 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Nadčasový kulatý jídelní stůl s nádhernou stolovou deskou z masivního lakovaného mangovníkového dřeva.
Deska stolu spočívá na čtyřech pevných nohách z černěného kovu. Kombinace přírodního rustikálního vzhledu a hrubého kovu se perfektně hodí k industriálnímu loft stylu, ale půjde skvěle zakomponovat i do venkovsky či klasicky zařízených prostor.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
přírodní hnědá / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 120 cm
výška: 76 cm
tloušťka desky: 4,5 cm
Rozměr stolu:
120 x 120 x 76 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní lavice THOR 7 cm Dekorhome
TV stolek THOR Dekorhome
TV stolek THOR Dekorhome
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Konferenční stolek THOR Dekorhome
Konferenční stolek THOR Dekorhome
100 cm Dodání do 14 dnů 5 090 KčTV stolek THOR Dekorhome
TV stolek THOR Dekorhome
Přírodní dřevo
Není skladem
13 290 Kč
Konzolová jídelní židle 2 ks LADON Dekorhome
Konzolová jídelní židle 2 ks LADON Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Hnědá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní