- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl VALER
Jídelní stůl VALER
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL VALER
Prostor pro společné stolování si zaslouží stůl, který působí elegantně a zároveň přirozeně zapadne do interiéru. Jídelní stůl VALER zaujme kulatou deskou v dekoru světlého mramoru, která přináší jemný nádech luxusu a nadčasové estetiky.
- průměr 80 cm
- průměr 100 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
DESIGN
Kvalitní kamenný plát s hladkým povrchem je odolný a snadno se udržuje, takže si zachová svůj vzhled i při častém používání. Stabilní bílá kovová podstava dodává celku moderní výraz a zároveň zajišťuje pevnou oporu. VALER vytvoří příjemné místo pro každodenní jídla, rozhovory i chvíle oddechu, přičemž se stane výrazným prvkem, který nenápadně dotvoří charakter celé místnosti.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kamený plát / kov
Rozměry:
průměr: 80 / 100 cm
výška: 75 cm
tloušťka desky: 1,1 cm
Hmotnost:
20,5 / 31,5 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 80 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 80 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRŮMĚR | 80 cm, 100 cm |
| HMOTNOST | 20,5 kg, 31,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Kámen |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsná lampa stříbrný kov Dekorhome
Závěsná lampa lustr 3 x E14 Dekorhome
Závěsná lampa lustr 3 x E14 Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 771 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 674 Kč
Růžová
Dodání do 10 dnů
1 909 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
2 122 Kč
Stříbrná
Není skladem
2 026 Kč
Stojan na víno na 25 lahví jedlové dřevo Dekorhome
Jídelní židle LEGA NEW
Jídelní židle LEGA NEW
Hnědá
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Béžová
Není skladem
690 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Jídelní židle K557
Jídelní židle DCL-E2008
Jídelní židle DCL-E2008
Zelená
Skladem
1 701 Kč
Krémová
Skladem
1 701 Kč
Modrá
Skladem
1 701 Kč
Žlutá
Skladem
1 701 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní