- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle 2 ks látka / buk Dekorhome
Jídelní židle 2 ks látka / buk Dekorhome
Telefonická objednávka
Rádi byste svou jídelnu ozvláštnili v minimalistickém stylu? Pak jsou tu pro vás naše jídelní židle!
Jídelní židle jsou čalouněné na dotek hebkou látkou, takže se vám na nich bude moc dobře sedět při stolování, čtení i nebo odpočinku. Sedák podepírají nohy z masivního bukového dřeva, židle jsou tedy také stabilní a odolné.
Barva:
krémová
žlutá
vínová
zelená
modrá
šedohnědá
světle šedá
tmavě šedá
hnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
látka / bukové dřevo / překližka
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 47 cm
výška: 82 cm
šířka sedu: 43 cm
hloubka sedu: 39 cm
výška sedu: 44 cm
výška opěradla: 36 cm
Hmotnost:
10,9 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOST | 10,9 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Překližka |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty8
Jídelní židle 4 ks umělá kůže / dřevo Dekorhome
Jídelní židle 4 ks umělá kůže / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
6 420 Kč
Černá
Není skladem
9 212 Kč
Šedá
Není skladem
6 123 Kč
Krémová
Není skladem
8 585 Kč
Vínová
Není skladem
6 126 Kč
Jídelní židle 4 ks Dekorhome
Jídelní židle 6 ks umělá semišová kůže Dekorhome
Jídelní židle 6 ks umělá semišová kůže Dekorhome
Hnědá
Není skladem
21 004 Kč
Šedá
Není skladem
11 418 Kč
Jídelní židle 4 ks umělá kůže Dekorhome
Jídelní stůl MODEX 90
Jídelní židle K443
Jídelní židle 2 ks samet / chrom Dekorhome
Jídelní židle 2 ks samet / kaučukovník Dekorhome
Jídelní židle 2 ks samet / kaučukovník Dekorhome
Růžová
Není skladem
9 547 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
11 898 Kč
Fialová
Není skladem
9 318 Kč
Červená
Není skladem
11 675 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
12 929 Kč
Vínová
Není skladem
10 946 Kč
Světle zelená
Není skladem
11 001 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
9 204 Kč



























Zboží ihned, platba za 14 dní