- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle 2 ks ohýbané dřevo Dekorhome
Jídelní židle 2 ks ohýbané dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Vneste do svého interiéru moderní styl s našimi elegantními jídelními židlemi! Tato sada skládající se ze 2 stylových jídelních židlí s luxusním, vysoce kvalitním čalouněním z umělé kůže je esteticky a ergonomicky navržená tak, aby doplnila zařízení vaší jídelny notnou dávkou pohodlí a elegantního šarmu.
Naše kuchyňské židle se silně polstrovaným sedákem a opěradlem poskytují optimální pohodlí při sezení. Pevný rám z ohýbaného dřeva zajišťuje odolnost a dlouhou životnost židlí a dodává jim stylový vzhled. Sestavení jídelních židlí je snadné.
Balení obsahuje 2 jídelní židle.
Barva:
černá (umělá kůže)
krémová / světle hnědá (umělá kůže)
krémová / tmavě hnědá (umělá kůže)
šedá (látka)
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
látka / umělá kůže / bukové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 50 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 50 cm
výška opěradla: 34 cm
Hmotnost:
19 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOST | 19 kg |
| MATERIÁL | Lano, Masivní dřevo, Umělá kůže |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty1
Rozkládací jídelní stůl KORA
Rozkládací jídelní stůl KORA
Samoa king
Dodání do 14 dnů
11 190 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
11 090 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní