- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle 4 ks samet / ocel Dekorhome
Jídelní židle 4 ks samet / ocel Dekorhome
Telefonická objednávka
Dopřejte své jídelně či obývacímu pokoji moderní oživení s našimi útulnými a stabilními jídelními židlemi! Aby se vám na nich dobře sedělo, jsou čalouněné měkkým sametem. Všechny 4 židle jsou navíc po estetické i ergonomické stránce navržené tak, aby byly velmi pohodlné a zároveň zkrášlily váš interiér.
Tato jídelní židle je vyrobená z práškově lakovaného ocelového rámu, který je velmi stabilní a má dlouhou životnost. Silně polstrované sametové čalounění je měkké na dotek a poskytuje maximální pohodlí při jídle nebo odpočinku.
Sestavení jídelní židle je snadné.
Barva:
růžová
červená
žlutá
zelená
modrá
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
sametová látka / překližka / ocel
Rozměry:
šířka: 57,5 cm
hloubka: 54 cm
výška: 85,5 cm
šířka sedu: 42 cm
hloubka sedu: 43 cm
výška sedu: 46,5 cm
výška opěradla: 44,5 cm
výška područek: 24 cm
Hmotnost:
30,6 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 57,5 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 85,5 cm |
| HMOTNOST | 30,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Překližka |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Rozkládací jídelní stůl FRYDERYK
Rozkládací jídelní stůl FRYDERYK
Bílá
Skladem
Ořech
Skladem
Dub craft
Skladem





















Zboží ihned, platba za 14 dní