- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle 4 ks umělá kůže Dekorhome
Jídelní židle 4 ks umělá kůže Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše jídelní židle mají elegantní, nadčasový design, díky kterému ve vaší kuchyni nebo jídelně vyniknou. Skvěle se na nich sedí při čtení nebo u nedělního oběda.
Jídelní židle mají ergonomicky tvarovaný sedák s integrovaným opěradlem, které má moderní zakřivený design. Čalounění z měkké kůže a silné polstrování vám zaručí maximální pohodlí. Rám z překližky a kovové nohy přispívají k celkové robustnosti a stabilitě židlí. Sestavení židlí je snadné.
Balení obsahuje 4 jídelní židle.
Barva:
zelená
modrá
cappuccino
vínová
hnědá
šedá
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
umělá kůže / kov / překližka
Rozměry:
šířka: 44,5 cm
hloubka: 54 cm
výška: 90 cm
hloubka sedu: 36,5 cm
výška sedu: 46 cm
výška opěradla: 43,5 cm
Hmotnost:
28 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 44,5 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 28 kg |
| MATERIÁL | Kov, Překližka, Umělá kůže |
| HLOUBKA SEDU | 36,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.























Zboží ihned, platba za 14 dní