- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle ABIRA NEW látka / chrom
Jídelní židle ABIRA NEW látka / chrom
Telefonická objednávka
O pohodlí při chvílích s rodinou během oběda se postará jídelní židle z kolekce ABIRA NEW.
Svým moderním provedením velvet látkou, která je navíc prošívaná světlou nití, zaručí komfortní sezení pro všechny členy rodiny. Židli nabízíme ve čtyřech barevných variantách: béžová, růžová, modrá a smaragdová. Zda si obědy takto společně vychutnáváte zřídka nebo pravidelně, pevná kovová konstrukce s nosností až 110 kg vás bude vždy jistit.
Židli ABIRA NEW nabízíme i ve variantě béžově melírové látky, tato látka není sametová.
Barva:
krémová / chrom
smaragdová / chrom
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / látka Velvet / kov
Rozměry:
šířka: 43 cm
hloubka: 44 cm
výška: 96 cm
šířka sedu: 43 cm
hloubka sedu: 44 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
6,9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 43 cm |
| HLOUBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOST | 6,9 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | Pohupová |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Jídelní stůl hnědá / bílá Dekorhome
Jídelní stůl hnědá / bílá Dekorhome
120x60x76 cm Dodání do 10 dnů 5 998 Kč 140x70x76 cm Není skladem 8 076 Kč 160x70x76 cm Není skladem 9 900 Kč 180x90x76 cm Dodání do 10 dnů 9 150 KčKuchyňská linka PRADO 260
Kuchyňská linka PRADO 260
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Kuchyňská linka FABIANA 240
Kuchyňská linka FABIANA 240
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč





