- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle CARO
Jídelní židle CARO
Kód produktu: V-CH-CARO-KR-KREMOWY
Telefonická objednávka
Jídelní židle CARO je vyrobena v kombinaci masivního bukového dřeva a čalouněna eko kůží v krémové barvě.
Moderní židle je vhodná do kuchyně a jiných interiérů.
Barva:
buk / krémová
Materiál:
dřevo / eko kůže
Rozměry:
šířka: 42 cm
hloubka: 58 cm
výška: 96 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
6,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 42 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOST | 6,4 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty3
Jídelní židle C-2100
Varianty produktu
Krémová
Skladem
2 790 Kč
Hnědá
Skladem
2 790 Kč
Šedá
Skladem
2 790 Kč
Antracit
Skladem
2 790 Kč
Jídelní židle C-2100
Krémová
Skladem
2 790 Kč
Hnědá
Skladem
2 790 Kč
Šedá
Skladem
2 790 Kč
Antracit
Skladem
2 790 Kč
Skladem
2 790 Kč
3 490 Kč
Přidat do oblíbených




