- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle CT-384
Jídelní židle CT-384
Telefonická objednávka
Moderní jídelní židle je potažena do hebkého sametu v několika barevných variantách. Elegantní čtvercové prošití v barvě potahového materiálu. Podnož je provedena v nástřiku černého polomatného laku. Nohy mají kruhový profil.
Barva:
cappuccino / černá
modrá / černá
zelená / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / kov
Rozměry:
šířka: 49 cm
hloubka: 62 cm
výška: 87 cm
šířka sedu: 49 cm
hloubka sedu: 42 cm
výška sedu: 49 cm
Hmotnost:
6,1 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 49 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOST | 6,1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 49 cm |
| HLOUBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Jídelní stůl HWC-L76
Jídelní stůl RURURA 120 cm Dekorhome
Jídelní stůl RURURA 120 cm Dekorhome
Dub
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč
Dub tmavý
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč
Závěsná lampa MARINA 5xE27
Závěsná lampa MARINA 5xE27
Zlatá
Není skladem
2 202 Kč
Měděná
Není skladem
2 886 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
2 886 Kč
Závěsná lampa MARINA 3xE27
Závěsná lampa MARINA 3xE27
Zlatá
Není skladem
1 454 Kč
Měděná
Není skladem
1 996 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
1 996 Kč
Kuchyňský vozík Dekorhome
Kuchyňský vozík Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 242 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 238 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 243 Kč










