- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle PIANO B VELVET
Jídelní židle PIANO B VELVET
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní židle PIANO B VELVET Vás oslní na první pohled.
Židle je čalouněná sametovou látkou Bluvel v šesti barevných variantách: béžová, modrá, zelená, hnědá, šedá a černá. Nohy jsou kovové lakované černou barvou.
Zadní část opěradla je zdobené dekorativním prošíváním s diamantovým vzorem.
Barva:
béžová
šedá
hnědá
zelená
modrá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka Bluvel / kov
Rozměry:
šířka: 47 cm
hloubka: 59 cm
výška: 93 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 44 cm
výška sedu: 50 cm
tloušťka sedáku: 6 cm
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 47 cm |
| HLOUBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle PIANO VELVET
Rozkládací jídelní stůl WESTIN S
Barová židle CHIC H-1
Barová židle MILA H-2
Barová židle MILA H-2
Šedá
Dodání 10-14 dnů
1 382 Kč
Černá
Dodání 10-14 dnů
1 382 Kč
Béžová
Není skladem
1 743 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní