- Domů
- Pracovna
- Kancelářské sestavy
- Johan
- Kancelářská skříň JOHAN 2 NEW 05
Kancelářská skříň JOHAN 2 NEW 05
Telefonická objednávka
Kancelářská skříň JOHAN 2 NEW 05 s dvířky a čtyřmi policemi uvnitř je vyrobena z laminované dřevotřísky.
Skříň je součástí designové kancelářské sestavy JOHAN NEW vhodné na zařízení kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností.
Kvalitní slovenský výrobek.
Barva:
dub sonoma / bílá
dub craft / bílá
bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozměry:
šířka: 72,5 cm
hloubka: 33,8 cm
výška: 186 cm
Výška vnitřního úložného prostoru: od 32 - 34,7 cm
Nosnost polic:
5 kg
Hmotnost:
46,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 72,5 cm |
| HLOUBKA | 33,8 cm |
| VÝŠKA | 186 cm |
| HMOTNOST | 46,5 kg |
| NOSNOST | 5 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| TYP SKŘÍNĚ | Policová |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET POLIC | 4 |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Psací stůl JOHAN 2 NEW 01
Psací stůl JOHAN 2 NEW 01
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 232 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 232 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
1 567 Kč
Počítačový stůl JOHAN 2 NEW 02
Počítačový stůl JOHAN 2 NEW 02
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Pracovní oboustranný stůl JOHAN 2 NEW 08
Pracovní oboustranný stůl JOHAN 2 NEW 08
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 350 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 350 Kč
Dub craft
Není skladem
1 890 Kč
Rohový stolek JOHAN 2 NEW 06
Regál se skříňkou JOHAN 2 NEW 10
Regál se skříňkou JOHAN 2 NEW 10
Bílá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
3 090 Kč
Rohový regál JOHAN 2 NEW 09
Rohový regál JOHAN 2 NEW 09
Bílá
Dodání do 14 dnů
5 590 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
5 590 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Kancelářská sestava JOHAN 2 NEW
Kancelářská sestava JOHAN 2 NEW
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 590 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 590 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
12 350 Kč
Kancelářský regál nízký JOHAN 2 NEW 03
Kancelářský regál nízký JOHAN 2 NEW 03
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
1 550 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní