- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Čalouněné
- Kancelářská židle DUMBO
Kancelářská židle DUMBO
Telefonická objednávka
KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE DUMBO
Představujeme Vám kancelářskou židli DUMBO - dokonalou symbiózu ergonomie, stylu a funkčnosti, navrženou tak, aby proměnila váš pracovní prostor a zpříjemnila každý pracovní den. Díky pečlivě vybraným materiálům a inovativnímu designu se stane nejen praktickým, ale i vizuálně přitažlivým doplňkem vaší kanceláře nebo studentského pokoje.
DESIGN
Základní mechanika umožňuje nastavitelnou výšku sedu, což přispívá k vaší relaxaci. Ergonomický design opěráku a pohodlné područky poskytují podporu pro vaše tělo i ruce. Skvělá volba pro moderní interiéry i pracovní prostory. Židle je čalouněná látkou v šedé nebo růžové barvě.
- růžová / bílá
- šedá / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.


TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / plast
Rozměry:
šířka: 52 cm
hloubka: 58 cm
výška: 84 - 92 cm
šířka sedu: 41 cm
hloubka sedu: 39 cm
výška sedu: 46 - 54 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
11 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 52 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 84 cm, 92 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 41 cm |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 52 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 84 cm, 92 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 41 cm |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.























Zboží ihned, platba za 14 dní