- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářská židle ERMEN
Kancelářská židle ERMEN
Telefonická objednávka
KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE ERMEN
Kancelářské křeslo ERMEN je navrženo tak, aby vám poskytlo maximální pohodlí během celého pracovního dne. Jeho moderní design v kombinaci vzdušné síťoviny, kvalitní látky a plastových detailů působí stylově a dokonale.
- mentolová / šedá
- světle šedá / šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
PRAKTICKÉ FUNKCE
Výšku sedu si umíte jednoduše přizpůsobit tak, aby byl každý pracovní moment co nejpřirozenější. Bederní opěrka podpoří vaše kříže a zamezí únavě spodní části zad. Nastavení výšky zádové opěrky ve 3 pozicích se dokonale přizpůsobí vaší poloze při soustředěné práci nebo houpání během krátké přestávky. Hlavová opěrka s nastavitelným sklonem přináší stabilní oporu pro krk, zatímco výškově nastavitelné opěrky na ruce výrazně odlehčí ramena.
KVALITNÍ A ODOLNÁ
Stabilní konstrukce s univerzálními kolečky zajišťuje hladký pohyb po měkkých i tvrdých podlahách. Kancelářské křeslo ERMEN je volba, se kterou budete spokojeni každý den.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / síťovina / plast / kov
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 68 cm
výška: 116 / 121 - 126 / 131 cm
šířka sedu: 52 cm
hloubka sedu: 54 cm
výška sedu: 47 - 57 cm
zádová opěrka: 53x61-66 cm
Nosnost:
150 kg
Hmotnost:
17,5 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 116 cm, 131 cm |
| HMOTNOST | 17,5 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Síťovina |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 57 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 66 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Výškově nastavitelné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 116 cm, 131 cm |
| HMOTNOST | 17,5 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Síťovina |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 57 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 66 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Výškově nastavitelné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.


























Zboží ihned, platba za 14 dní