- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářská židle JODY
Kancelářská židle JODY
Telefonická objednávka
KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE JODY
Kancelářské křeslo JODY je elegantní a pohodlnou volbou pro každodenní práci v kanceláři i domácí pracovně. JODY splňuje požadavky na komfortní sezení při každodenní práci.
PRAKTICKÉ FUNKCE
Tvarovaný sedák a opěradlo spolu s čaluněnými loketními opěrkami zajišťují správnou oporu těla a snižují únavu během práce. Výškové nastavení sedáku, funkce houpání a otočná funkce umožňují snadné přizpůsobení podle potřeb uživatele. 
KVALITNÍ A ODOLNÁ
Čalouněné je kvalitní béžovou látkou a poskytuje vysoký komfort sezení i při delším používání. Stabilní kovová konstrukce v chromovém provedení zaručuje požadovanou stabilitu. Křeslo je vybaveno univerzálními kolečky vhodnými pro tvrdé i měkké podlahy.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 70 cm
výška: 115 -121 cm
šířka sedu: 52 cm
hloubka sedu: 51 cm
výška sedu: 47 - 53 cm
zádová opěrka: 52x79 cm
Nosnost:
130 kg
Hmotnost:
17 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 115 cm, 121 cm |
| HMOTNOST | 17 kg |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 53 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 79 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 115 cm, 121 cm |
| HMOTNOST | 17 kg |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 53 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 79 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní