- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářská židle KA-B047
Kancelářská židle KA-B047
Telefonická objednávka
Kancelářská židle s plastovými područkami je otočná a díky plynovému pístu je i výškově nastavitelná. Kříž židle je vyrobený z plastu černé barvy.
Sedák je čalouněný síťovinou MESH ve čtyřech barevných variantách: oranžová, růžová, zelená a šedá. Opěrka zad je síťovina černé barvy.
Barva:
růžová / černá
zelená / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / síťovina / plast
Rozměry:
šířka: 58 cm
hloubka: 53 cm
výška: 91 - 102 cm
šířka sedu: 48 cm
hloubka sedu 48 cm
výška sedáku: 41 - 52 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 91 cm, 102 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm, 52 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 91 cm, 102 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm, 52 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Kontejner se zámkem RIOMA TYP 30
Kontejner se zámkem JOHAN 2 NEW 12
Kontejner se zámkem JOHAN 2 NEW 12
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 890 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 890 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč












