- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské židle a křesla
- Kancelářská židle RAMIL
Kancelářská židle RAMIL
Telefonická objednávka
KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE RAMIL
Kancelářská otočná židle RAMIL nabízí propracovaný design a svým uživatelům poskytne neobyčejně komfortní sezení. Židle RAMIL skvěle vypadá a navíc má také výborné vlastnosti. Pořiďte si křeslo RAMIL do svých pracoven, kanceláří nebo do studentských pokojů a dopřejte si opravdu komfortní sezení.
NEOBYČEJNÝ KOMFORT
Komfort vám zajistí i mechanismus pro nastavení výšky sedu. Dalším bonusem je zde podnožka na nohy s nastavitelnou výškou, která je odnímatelná. V případě potřeby ji jednoduše složíte a uschováte. Pro bezpečnost a jako opora pro unavené ruce obsahuje čalouněné sklápěcí opěrky rukou. Když je sklopíte dozadu, židli klidně zasunete pod stůl.
KVALITNÍ A ODOLNÁ
Stabilitu křeslu dodává pěticípá růžice zakončená univerzálními kolečky, která jsou vhodná na měkké i tvrdé podlahy. Konstrukce křesla je vyrobena z plastu v bílém provedení. Židle je oblečená v příjemné kombinaci modré a bílé ekokůže.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bílá / modrá
Materiál:
eko kůže / plast
Rozměry:
šířka: 59 cm
hloubka: 53 cm
výška: 87 - 97 cm
šířka sedu: 42 cm
hloubka sedu: 40 cm
výška sedu: 41 - 51 cm
zádová opěrka: 42x49 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
10,3 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 97 cm |
| HMOTNOST | 10,3 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm, 51 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 49 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Sklopné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 97 cm |
| HMOTNOST | 10,3 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm, 51 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 49 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Sklopné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











Zboží ihned, platba za 14 dní