- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářská židle SPIN 2
Kancelářská židle SPIN 2
Telefonická objednávka
Pracovní židle SPIN 2 má plastovou konstrukci z polypropylenu v bílé barvě a je čalouněna látkou ve světle šedé barvě.
Židle je pro větší pohodlí vybavena plastovými područkami a mechanismem TILT, který umožňuje regulaci výšky sedáku pomocí plynového zvedáku. Díky šroubu pod sedákem je možné houpání a blokace v poloze vertikální během práce, a samozřejmě regulace přítlaku opěrky.
Kříž je plastový s pěti kolečky.
Barva:
světle šedá / bílá
Materiál:
látka / plast polypropylen
Rozměry:
šířka: 59 cm
hloubka: 62 cm
výška: 99 - 106 cm
výška sedu: 47 - 54 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
14 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 106 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 106 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Psací stůl s úložným prostorem GROSSO
Psací stůl s úložným prostorem GROSSO
Bílá
Skladem
Antracit
Skladem
Psací stůl 120x60 cm Dekorhome
Psací stůl 120x60 cm Dekorhome
Bílá
Není skladem
3 557 Kč
Černá
Není skladem
3 557 Kč
Bílá / dub
Není skladem
3 682 Kč
Černá / dub
Není skladem
4 032 Kč
Psací stůl se zásuvkou 100x50 cm Dekorhome
Psací stůl se zásuvkou 100x50 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 897 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 189 Kč
Šedá
Není skladem
2 244 Kč
Bílá lesk
Dodání do 10 dnů
1 972 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 315 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 112 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 799 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 283 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 002 Kč
Pracovní stůl s policí TARCAL
Pracovní stůl s policí TARCAL
80x40 cm Dodání do 14 dnů 2 650 Kč 100x60 cm Dodání do 14 dnů 2 850 Kč 140x60 cm Dodání do 14 dnů 3 190 KčPsací stůl s úložným prostorem Dekorhome
Psací stůl s úložným prostorem Dekorhome
Psací stůl s úložným prostorem HWC-H91
Psací stůl s úložným prostorem HWC-H91
Hnědá
Není skladem
5 187 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
4 249 Kč
Tmavě hnědá
Dodání do 14 dnů
4 249 Kč












