- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářská židle umělá kůže / chrom Dekorhome
Kancelářská židle umělá kůže / chrom Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato kancelářská židle se vyznačuje moderním designem a je nejen velmi stylová, ale také velmi pohodlná.
Křeslo čalouněné snadno omyvatelnou umělou kůží vám poskytne optimální pohodlí při sezení. Chromovaná ocelová podstava zaručuje mimořádnou odolnost. Výšku těchto otočných židlí snadno upravíte pomocí mechanismu s plynovým pístem. Tato židle je ideálním doplňkem do jakéhokoli stylu kanceláře.
Barva:
bílá
krémová
oranžová
červená
vínová
fialová
zelená
hnědá
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
umělá kůže / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 43 cm
výška: 71 - 85,5 cm
průměr základny: 41 cm
Hmotnost:
6,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 71 cm, 85,5 cm |
| HMOTNOST | 6,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umělá kůže |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Psací stůl se 2 zásuvkami teak Dekorhome
Regál DTD Dekorhome
Regál DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 100 Kč
Černá
Není skladem
1 210 Kč
Šedá
Není skladem
985 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 315 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 143 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 179 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 106 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 276 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 138 Kč
Regál s 12 policemi Dekorhome
Regál s 12 policemi Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 290 Kč
Černá
Není skladem
2 503 Kč
Šedá
Není skladem
2 611 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 113 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 417 Kč
Dub sonoma
Není skladem
2 647 Kč
Beton
Není skladem
2 753 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 824 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 434 Kč
Regál kov / dřevo Dekorhome
Regál kov / dřevo Dekorhome
Akácie
Není skladem
5 122 Kč
Mangovníkové dřevo
Není skladem
6 080 Kč
Recyklované dřevo
Dodání do 10 dnů
6 499 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní