- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo GASLY
Kancelářské křeslo GASLY
Telefonická objednávka
Designové kancelářské křeslo GASLY je nápadité a upoutá pozornost každého návštěvníka vaší kanceláře nebo pracovny.
Křeslo je vyrobené z odolného polypropylenu se sedákem z eko kůže v několika barevných variantách. Stojí na bílé kovové podnoži, zakončené růžicí s pěti plastovými kolečky. Křeslo je výškově nastavitelné a otočné.
Udělejte ze svého pracovního místa designový koutek díky stylovému křeslu GASLY.
Barva:
bílá / bílá
růžová / bílá
šedá / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / polypropylen / eko kůže
Rozměry:
šířka: 62 cm
hloubka: 64 cm
výška: 80 - 92 cm
šířka sedu: 47 cm
hloubka sedu: 43 cm
výška sedu: 46 - 58 cm
Nosnost:
100 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 92 cm |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Polypropylen |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 58 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| MECHANISMUS | Základní |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 92 cm |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Polypropylen |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 58 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| MECHANISMUS | Základní |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Počítačový stůl 80x45 cm Dekorhome
Počítačový stůl 80x45 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 175 Kč
Černá
Není skladem
2 089 Kč
Šedá
Není skladem
2 179 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 425 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 835 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 716 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 862 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 724 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 177 Kč




















