- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo Q-087
Kancelářské křeslo Q-087
Telefonická objednávka
Moderní kancelářské křeslo vhodné jak do kanceláře, tak i do domácí pracovny nebo studentského pokoje.
Křeslo je potaženo ekokůží v barevných provedeních černá, bílá a šedá. Pro maximální pohodlí je křeslo silně vypolstrované a područky jsou potažené ekokůží ve stejné barvě jako sedadlo.
Křeslo je výškově nastavitelné a vlastní mechanismus TILT. Jedná se téměř o shodnou mechaniku jako je ta houpací. Tento mechanismus umožňuje nastavit výšku sedadla a blokaci opěradla ve zvolené poloze. Díky mechanismu TILT snadno přeměníte židli na houpací nebo klasickou. Během dlouhého sezení doporučujeme střídat funkci houpání a pevného zajištění židle.
Stabilitu křesla zajišťuje pětiramenný plastový kříž s kolečky.
Křeslo dodáváme i ve variantě potažené látkou.
Barva:
bílá / stříbrná
šedá / stříbrná
černá / stříbrná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
ekokůže / plast
Rozměry:
šířka: 66 cm
hloubka: 50 cm
výška: 115 - 125 cm
výška sedu: 46 - 56 cm
Hmotnost:
19 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍŘKA | 66 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 115 cm, 125 cm |
| HMOTNOST | 19 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍŘKA | 66 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 115 cm, 125 cm |
| HMOTNOST | 19 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Psací stůl B-005
Rohový psací stůl 120x140 cm Dekorhome
Rohový psací stůl 120x140 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 835 Kč
Černá
Není skladem
4 459 Kč
Šedá
Není skladem
4 273 Kč
Bílá lesk
Není skladem
5 093 Kč
Šedá lesk
Dodání do 10 dnů
4 454 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
3 867 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
3 313 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
6 059 Kč
Černá lesk
Dodání do 10 dnů
5 939 Kč
Psací stůl 120x60 cm s policí Dekorhome
Psací stůl 120x60 cm s policí Dekorhome
Bílá
Není skladem
3 174 Kč
Černá
Není skladem
3 246 Kč
Bílá / dub
Není skladem
2 930 Kč
Černá / dub
Není skladem
3 275 Kč
Rohový psací stůl s policemi Dekorhome
Rohový psací stůl s policemi Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 589 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 466 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 575 Kč
Bílá lesk
Dodání do 10 dnů
4 688 Kč
Šedá lesk
Není skladem
5 052 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
3 349 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 10 dnů
5 016 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
3 725 Kč
Černá lesk
Není skladem
5 855 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní