- Domů
- Pracovna
- Úložné prostory
- Kontejnery do pracovny
- Kancelářský kontejner L49 5 zásuvek
Kancelářský kontejner L49 5 zásuvek
Telefonická objednávka
Tento jednoduchý kancelářský kontejner by neměl chybět ve vaší pracovně. Pět zásuvek nabízí dostatek místa pro kancelářské náčiní, počítačové příslušenství a dokumenty, které nemají místo na vašem stole.
Zásuvky jsou vybaveny úchyty, které umožňují snadné otevírání a zavírání. Součástí balení je i držák štítků, takže můžete své zásuvky označovat a organizovat podle potřeby. Tato skříň je také vybavena čtyřmi kolečky, dvě z nich jsou uzamykatelná.
Barva:
červená
šedá
bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / plast (kolečka)
Rozměr kontejneru:
šířka: 40 cm
hloubka: 41 cm
výška: 75 cm
Rozměr zásuvky:
šířka: 32 cm
hloubka: 36 cm
výška: 10 cm
Hmotnost:
23 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální, Příruční, Praktický |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 5 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stolní lampička CLIP LED
Stolní lampička CLIP LED
Červená
Dodání do 14 dnů
422 Kč
Chrom
Dodání do 14 dnů
422 Kč
Světle zelená
Dodání do 14 dnů
422 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní