- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda ATHAMÁS Dekorhome
Komoda ATHAMÁS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato komoda se šesti přihrádkami a třemi šuplíky bude pasovat do klasických i moderních interiérů. Stojí na kovových nohách černé barvy. Ozdobný pruh ji dělá nevšedním.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
hnědá / černá
Materiál:
masivní akáciové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 45 cm
výška: 85 cm
Hmotnost:
92,5 kg
Dodáváno v demontu.
Tato komoda se šesti přihrádkami a třemi šuplíky. Bude pasovat do klasických i moderních interiérů. Stojí na kovových nohách černé barvy. Ozdobný pruh ji dělá nevšedním kusem nábytku.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
hnědá / černá
Materiál:
masivní akáciové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 45 cm
výška: 85 cm
Hmotnost:
92,5 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní