- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Sady stolků
- Konferenční stolek 2 ks ESUS Dekorhome
Konferenční stolek 2 ks ESUS Dekorhome
Telefonická objednávka
Sada dvou luxusních konferenčních stolků s mimořádným extravagantním povrchem přípojínajícím strukturu listu.
Vzhledem k ručně zpracovanému povrchu se tvar a rozměry každého stolu mírně liší a každý kus je skutečný unikát.
Barva:
zlatá / akácie
stříbrná
zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
slitina kovu a hliníku / masivní dřevo
Rozměry velkého stolku:
průměr: 45 cm
výška: 42 cm
Rozměry malého stolku:
průměr: 35 cm
výška: 40 cm
Sada obsahuje: 2x stolek
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Orientální, Vintage, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 35 cm, 45 cm |
| HLOUBKA | 35 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 42 cm |
| PRŮMĚR | 35 cm, 45 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Kov, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Orientální, Vintage, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 35 cm, 45 cm |
| HLOUBKA | 35 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 42 cm |
| PRŮMĚR | 35 cm, 45 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Kov, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek ESUS Dekorhome
Konferenční stolek ESUS 80 cm mango Dekorhome
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Měděná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Konferenční stolek ARIADNA Dekorhome
Konferenční stolek ARIADNA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
4 890 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
5 790 Kč
Konferenční stolek ESUS Dekorhome
Konferenční stolek ESUS Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
14 590 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
14 590 Kč
Odkládací stolek 2 ks ESUS Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
6 790 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
6 790 Kč
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní