- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek 3 ks DVEIN
Konferenční stolek 3 ks DVEIN
Telefonická objednávka
Konferenční stolek DVEIN, který je tvořen 3 samostatnými stolky, je vyroben z oblíbené kombinace MDF v provedení ořech. Rám je z kovu v černé barvě. Příznivci industriálního stylu si tak určitě přijdou na své.
Ať už přímo umístěny vedle sebe, pod sebe nebo oddělené od sebe. Rozmístěte je přesně tak, jak potřebujete! Nejvyšší stolek má výšku 60 cm.
Barva:
ořech / černá
Materiál:
MDF / kov
Celkové rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 50 cm
Rozměry 2. stolku:
šířka: 50 cm
hloubka: 50 cm
výška: 45 cm
Rozměry 3. stolku:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 40 cm
Hmotnost:
11,3 kg
Dodáváno v demontu.
Sada obsahuje: 3x konferenční stolek
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 50 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 50 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 45 cm, 50 cm |
| HMOTNOST | 11,3 kg |
| OBSAH SETU | 3x stolek |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní