- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek DAFNE Dekorhome
Konferenční stolek DAFNE Dekorhome
Telefonická objednávka
Luxusní kulatý konferenční stolek zaujme na první pohled svým honosným elegantním vzhledem.
Deska z leštěného achátu a zlatě lakovaná ocelová podnož vytváří společně kontrast, který do vašeho interiéru vnese šmrnc. Stolek se hodí do moderních i klasických interiérů, může být použit i ve stylu Art Deco.
Tyto nádherné stolky naleznete v naší nabídce i jako odkládací či příruční, lze je tudíž velmi dobře spolu kombinovat.
Barva:
modrá / vícebarevná / zlatá
Materiál:
kov / leštený achát (polodrahokam)
Rozměry:
průměr: 62 cm
výška: 33 cm
tloušťka mramorové desky: 1,5 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Barokní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| PRŮMĚR | 62 cm |
| MATERIÁL | Achát pravý, Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Mramor |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Křeslo DAFNE Dekorhome
Odkládací stolek DAFNE Dekorhome
Odkládací stolek DAFNE Dekorhome
Bílá
Není skladem
1 936 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Není skladem
1 026 Kč
Achát
Dodání do 14 dnů
5 790 Kč
Závěsná lampa 2 ks kov Dekorhome
2-místná pohovka DAFNE Dekorhome
2-místná pohovka DAFNE Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní