- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek OLIVIA
Konferenční stolek OLIVIA
Kód produktu: V-CH-OLIVIA-LAW
Telefonická objednávka
Elegantní konferenční stolek OLIVIA v zajímavém provedení je vyroben v kombinaci chromované oceli a kouřového tvrzeného skla.
Stolek se bude hodit jak do moderních i klasicky zařízených obývacích pokojů, tak do čekáren, recepcí či kavárenských provozů.
Barva:
chrom / průhledná černá
Materiál:
sklo / kov
Rozměry:
průměr: 81 cm
výška: 47 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 81 cm |
| HLOUBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| PRŮMĚR | 81 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Pohovka MOLLY VELVET 2
Přijímáme předobjednávky
od 12 866 Kč
13 755 Kč
Přidat do oblíbených
Křeslo MOLLY VELVET 1
Přijímáme předobjednávky
od 9 023 Kč
10 243 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní